Прехранбена индустрија

Количка за чинии

Количка за чинии

Транспортна количка за чинии на 4 тркалаВисина: 1900mmШирина: 650mmДолжина: 650mmКапацитет: 500 чини..

0.00ден.

Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)